Kurumsal


Hakkımızda

Trend Bilişim Ltd & Onur Sanat Art, ülkemizin kültür ve sanat hayatına katkıda bulunmak amacı ile “ Sanat dostluktur, paylaşmaktır “ sloganı ile sanat, sanatçı ve sanatseverlerin dost çözümler ile hizmetindedir.

Sanatın içinde olanlar için zamanın ne kadar kıymetli olduğunu iyi biliyoruz. Sizin sanat üretmek dışında harcadığınız zaman ve emek sanata daha fazla zaman ayırmanıza engel olduğu için artık biz varız. Zamanınızın önemli bir kısmını alan birçok konu da artık yanınızda biz varız.

Trend Bilişim Ltd & Onur Sanat Art olarak gerçekleştireceğimiz projeler ile iyiye değil mükemmele ulaşmak için çalışmalarımızı teknik, mekan, creative, Pr, sosyal medya ve insan kaynağı gibi hizmetlerimiz ile de desteklemekteyiz. Projelerimiz de bizim ve birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile oluşturduğumuz ekip ruhu ile sorunsuz bir şekilde yürüterek sizin yol arkadaşınız olmayı hedefledik.

Hayallerine odaklanmış ve onlara hayat vermek isteyenler için varız. Kendi hayallerimizi hayata geçirmek için de çok çalışıyoruz. Hayallerin gerçekleşmesinin verimli, disiplinli, planlı ve çok çalışmadan geçtiğini biliyoruz.

 


Vizyonumuz

2012 yılın da Arsuz Sanat Çalıştayı organizasyonu ile başladığımız bu serüven, sanatın içinde var olan tüm unsurların teknoloji, tanıtım, pazarlama, satış, sergi, sosyal sorumluluk organizasyonları ve etkinlik organizasyonları alanındaki ihtiyaçlarına doğu, hızlı, etkin çözümler sunmayı hedefledik. 


Misyonumuz

Tüm disiplinlerde sanatsal ve de kültürel etkinlikler, bağımsız sanat girişimleri, sosyal sorumluluk projeleri, çocuklar, gençler ve dezavantajlı kesimlere yönelik proje ve etkinliklerin planlanması, gerçekleştirilmesi, kültür ve sanat insanlarımız, mekanlarımız, değerlerimiz ve eserlerinin korunması, yaşatılması ve hayatımızın her alanında daha fazla yer alması için toplumsal faydayı gözeterek profesyonel hizmetler sunuyoruz.

 


Kalite Politikamız

Trend Bilişim Ltd & Onur Sanat Art,

Üstlendiği paydaş talepleri, projeler, faaliyetler, etkinlikler ve organizasyonlar da paydaşlarına, yasalara, etik değerlere saygılıdır. Şeffaflığını, etik değerlerini ve sorumluluklarını her zaman ön planda tutar.

Hizmet ve Çalışma Alanımız İçinde;

Paydaş Odaklı 
Bizim için müşteri paydaşımızdır. Beraber hareket edeceğimiz kişi, kurum, kuruluşu müşteri olarak değil paydaş olarak görürüz. Paydaşlarımız ile uzun dönemli iş ilişkileri geliştirmeyi ve memnuniyetlerinin sürekli olmasını hedefleriz.

Güvenilir
Şeffaf, anlaşılır ve doğru bilgiler verir ve verdiğimiz sözler doğrultusunda zamanında ve eksiksiz hizmet vermeyi hedefleriz.

Saygı
Kültür ve sanat geçmişimize, mekanlarımıza, değerlerimize, günümüzde var olan değerlerimize, çevreye ve toplumuza, insanlığa, gelecek kuşaklara ve de paydaşlarımıza karşı saygılı ve sorumluyuz ve bu sorumluluğun bilincindeyiz.

Verimli
Hızlı, verimli ve maliyet odaklı çalışırız. Bütünü görerek çok boyutlu çözümler üretiriz.

Başarı Odaklı
Ekip çalışmasını önemseriz. Ekip ruhu, hedef birliği içinde karar verme süreçlerimizin kalitesini ve hızını artırır. Tecrübeleri paylaşır ve başarılı uygulamaları yaygınlaştırırız.

Öncü
Yenilikçi ve yaratıcı kişisel ve toplumsal fayda sağlayacak yaklaşımları benimseriz. Değişen beklentiler doğrultusunda yenilenir ve kendimizi yeniden konumlandırırız.

Tutku
Yaptığımız her işi tutku ile yaparız.


Sayfayı Paylaş: